(807) 625-5555
440 Balmoral St, Thunder Bay
info@tcrealty.ca
381 results | Page 2 of 32
12 24 48
For sale $269,000
Lot 10 Grann Drive, Shuniah, Ontario

Lot 10 Grann Drive

Shuniah, Ontario

For sale $79,000
0 Road 5 South, Shuniah, Ontario

0 Road 5 South

Shuniah, Ontario

For sale OPEN HOUSE $495,000
3761 HWY 588, Nolalu, Ontario

3761 Hwy 588

Nolalu, Ontario

3 Bedroom 1 Bathroom 1,300 ft2
For sale $799,900
421 Pole Line RD, Oliver/Paipoonge, Ontario

421 Pole Line Rd

Oliver/paipoonge, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,634 ft2
For sale $149,900
6440 Townline Road, Thunder Bay, Ontario

6440 Townline Road

Thunder Bay, Ontario

For sale $179,900
329 Ball Park CRES, Geraldton, Ontario

329 Ball Park Cres

Geraldton, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,749 ft2
For sale $389,900
223 Rockwood AVE, Thunder Bay, Ontario

223 Rockwood Ave

Thunder Bay, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 987 ft2
For sale $249,900
1637 Highway 595, Neebing, Ontario

1637 Highway 595

Neebing, Ontario

3 Bedroom 1 Bathroom 1,000 ft2
For sale $349,800
219 Moodie Street West, Thunder Bay, Ontario

219 Moodie Street West

Thunder Bay, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,017 ft2
For sale $599,800
1744 Broadway Avenue, Thunder Bay, Ontario

1744 Broadway Avenue

Thunder Bay, Ontario

4 Bedroom 1 Bathroom 1,583 ft2
For sale $789,900
371 Cougar CRES, Thunder Bay, Ontario

371 Cougar Cres

Thunder Bay, Ontario

6 Bedroom 3 Bathroom 1,700 ft2
For sale $289,900
46 Bastedo CRES, Marathon, Ontario

46 Bastedo Cres

Marathon, Ontario

5 Bedroom 3 Bathroom 1,440 ft2
Search Properties