(807) 625-5555
440 Balmoral St, Thunder Bay
info@tcrealty.ca
381 results | Page 9 of 32
12 24 48
For sale $239,900
1 Erdmann Island, Atikokan, Ontario

1 Erdmann Island

Atikokan, Ontario

512 ft2
For sale $429,000
200 Kensington DR, Thunder Bay, Ontario

200 Kensington Dr

Thunder Bay, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,127 ft2
For sale $724,900
Lot #5 Mountain View Dr., Thunder Bay, Ontario

Lot #5 Mountain View Dr.

Thunder Bay, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,500 ft2
For rent $6,000 Monthly
385 Mooney AVE, Thunder Bay, Ontario

385 Mooney Ave

Thunder Bay, Ontario

3,600 ft2
For sale $339,900
PCL-1 Perch Lake, Atikokan, Ontario

Pcl-1 Perch Lake

Atikokan, Ontario

3 Bedroom 1 Bathroom 1,524 ft2
For sale $139,900
731 Simpson ST, Thunder Bay, Ontario

731 Simpson St

Thunder Bay, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 1,044 ft2
For sale $549,900
526 Ryerson PL, THUNDER BAY, Ontario

526 Ryerson Pl

Thunder Bay, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,967 ft2
For sale $174,900
119 WILLOW PLACE, IGNACE, Ontario

119 Willow Place

Ignace, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,064 ft2
For sale $344,900
711 First ST W, Geraldton, Ontario

711 First St W

Geraldton, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,590 ft2
For sale $299,000
2002 HWY 588, Nolalu, Ontario

2002 Hwy 588

Nolalu, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 860 ft2
For sale $199,900
205 Second AVE SW, Geraldton, Ontario

205 Second Ave Sw

Geraldton, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,312 ft2
For sale $549,900
431 Cartier CT, Thunder Bay, Ontario

431 Cartier Ct

Thunder Bay, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,400 ft2
Search Properties